Denizli OSB Mesleki Eğitim Merkezine Hoşgeldiniz.

  • Türkçe
İlk Yardım Eğitimleri
Eğitici Başvuru Formu

Çalışanlar DOSTEM'den Nasıl Yararlanır?

Ürün Kategorileri

Çalışanlar DOSTEM'den Nasıl Yararlanır?

Bir çok kişiye ve kuruma ışık olan DOSTEM, eğitim kalitesinin, beceri ve pratik eğitimlerin artırılmasını sağlayarak öğrenci, çalışan ve mezun kişilere her türlü imkanı verip aranan nitelikli personel açığını kapatmaktadır.
 
Öğretmen ve eğitimciler
Üretim sorumluları
Fabrikalardaki çalışan işçiler
Eğitim-öğretimi devam eden lise, meslek yüksekokulu ve mühendislik-mimarlık öğrencileri
Mezunlar 
İş arayan ve kendini geliştirmek isteyen kişiler
 
Nasıl Faydalanabilir?
Geniş kurs ağıyla size bir çok imkan sağlayan DOSTEM, size hem web siteden hemde normal şekilde kayıt imkanı sunar. Verdiği eğitimlerin yanı sıra isteğinize bağlı olarak grubunuza veya çalışanlarınıza özel kurslar veren merkezimiz öğrencilerin ve öğretmenlerinde yükünü alarak daha verimli bir kurs süreci sağlamaktadır. 

Planlanan kurslar için web sitemizden form doldurarak bireysel başvuru yapabilirsiniz.
Grup başvuruları için kurumumuza bilgi de verebilirsiniz.
Yine grup olarak kurs programlarımızda mevcut olmayan ama sizin eğitim almak istediğiniz kurs konularında kurumumuza bilgi verebilir, sonrasında sizin grubunuza özel açılacak olan kursumuza katılabilirsiniz.

Fabrika üretim sorumlusu olarak çalışanlarınızın eğitim almalarını, bilgi ve becerilerini arttırmalarını istediğiniz konularda saat sınırı olmaksızın açılmasını istediğiniz kursları kurumumuza bildirebilir, sizin ekibinize özel olarak dilediğiniz eğitimin verilmesini sağlayabilirsiniz.

Öğretmen veya öğretim görevlisi iseniz, atölyenizde bulunmayan makine ve teçhizat eksikliklerinden dolayı müfredatınıza uygun konuları işleyemeyecek durumda iseniz DOSTEM’den randevu alabilir, öğrencilerinizle birlikte kurumumuzun imkanlarından faydalanabilirsiniz.