Denizli OSB Mesleki Eğitim Merkezine Hoşgeldiniz.

  • Türkçe
İlk Yardım Eğitimleri
Eğitici Başvuru Formu

Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldı

Kursiyerlerimiz Sertifikalarını Aldı

MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMİNİ TAMAMLAYANLAR SERTİFİKALARINI ALDI

Denizli Organize Sanayi Bölgesi iştiraklerinden biri olan DOSTEM, AutoCAD kursu eğitimini başarı ile bitiren kursiyerlere yönelik sertifika töreni düzenledi.

               “Bilgisayar Destekli 2 Boyutlu Çizim (AutoCAD) kursu” eğitiminde kursiyerler, 72 saatlik eğitim programını tamamlayarak kurs sonunda sınava tabi tutularak sertifika almaya hak kazandı. Sertifika almaya hak kazanan kursiyerlere sertifikalarını; Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu adına Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet TAŞ verdi.
               Sertifikalarını almak üzere törene katılan kursiyerlere hitap eden Organize Sanayi  Bölge Müdürü Ahmet TAŞ; günümüzde vasıflı çalışan olmanın önemli olduğunu belirterek mesleki gelişim ve meslek edindirme eğitimlerinin önemine değindi. Ahmet TAŞ ; “mesleki eğitim ve mesleki gelişim eğitimleri sayesinde iş arayan gençlerin niteliklerinin arttırılarak değişen iş hayatında uyum sağlayabilmeleri ve rahatlıkla iş bulabilmelerinin önü açılmaktadır.” dedi.
               Ahmet TAŞ sözlerine şu şekilde devam etti: “Denizli Organize Sanayi Bölgesi olarak Denizli’nin geleceği ve gelişimi için mesleki eğitimin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Yönetim kurulumuz ülkemize hizmet etmek için sanayicilerimiz ile birlikte her türlü desteğe hazırız. Dostem Mesleki Eğitim Merkezimizin kurslarını sonuna kadar destekliyoruz.”
               Dostem Mesleki Eğitim Merkezi müdürü Hakkı Öztürker ; “Gelişen ve yenilenen dünyada insana hizmet ettiklerini vurgulayarak, bizler insanlara faydalı olmak ve yaşam boyu eğitimde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirmenin gayreti içerisindeyiz. Denizli Organize Sanayi Bölge firmalarımıza hizmet etmekte ve eğitim vermekten son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Temennimiz kursiyerlerimizin almış oldukları eğitimleri meslek yararına olarak işlerde kullanabilmeleridir.” Dostem Mesleki Eğitim Merkezimizde bizlere bu imkânı sağlayan Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulumuza ve eğitim boyunca destekleriyle yanımızda olan bölge müdürümüz Ahmet TAŞ’a teşekkürlerimi sunarım.” dedi.