Denizli OSB Mesleki Eğitim Merkezine Hoşgeldiniz.

  • Türkçe
İlk Yardım Eğitimleri
Eğitici Başvuru Formu

Organize Sanayi Bölgelerinde Dijital Dönüşüm Programı Tamamlandı

Organize Sanayi Bölgelerinde Dijital Dönüşüm Programı Tamamlandı

Dostem Mesleki Eğitim Merkezi olarak Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü adına katılmış olduğumuz OSBÜK,Yıldız Teknik Üniversitesi ve Vodafone Business işbirliğinde gerçekleşen “Organize Sanayi Bölgelerinde Dijital Dönüşüm” programı başarıyla tamamlandı.

Mesleki eğitim merkezi müdürümüz Hakkı Öztürker ve müdür yardımcısı Süleyman Tepeli’nin katılım gösterdiği programda 1000’e yakın dijital elçi yetiştirildi. Program başlangıcı ve sonunda yapılan sınavlarda üstün başarı gösteren kursiyerler sertifika törenine davet edildi. Törende Denizli Organize Sanayi Bölgesi ikincilik ile ödüllendirildi. Kurum müdürümüz ve müdür yardımcımıza Sertifikaları Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede ve
Organize Sanayi Bölgesi Üst Kurulu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükçü tarafından takdim edildi.

Eğitimlerde, Dijital dönüşüm ve sanayicilere/KOBİ’lere etkisi, Dijital strateji ve dijital iş modelleri, Endüstri 4.0 ve temelleri, nesnelerin interneti, bulut bilişim, 5G ile robotik süreç otomasyonu, siber güvenlik, 3 boyutlu yazıcı , dijital ikiz ve simülasyon, blockchain, dijital liderlik ve dijital pazarlama konuları ele alandı.